Статистика : 8 победени / 0 нерешени / 0 изгуби
 
HomeCYN ИнфоCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 cYN vs mC

Go down 
AuthorMessage
killox
Admin
Admin
avatar

Posts : 53
Join date : 2010-06-17
Age : 22
Location : Macedonia,Skopje,Kisela Voda

PostSubject: cYN vs mC   Sat Aug 28, 2010 11:21 am

Ние успешно ги совладавме тимот mC. со резултат 16-8 на мапата de_dust2 па потоа ја игравме мапата de_inferno со тоа што ги победивме со резултат 16-9

GL HF
Back to top Go down
View user profile http://www.cyn-team.tk
 
cYN vs mC
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Clan Wars : Победени-
Jump to: