Статистика : 8 победени / 0 нерешени / 0 изгуби
 
HomeCYN ИнфоCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Правила на форумот !

Go down 
AuthorMessage
lexn1
Admin
Admin
avatar

Posts : 17
Join date : 2010-06-16
Age : 21
Location : Kisela Voda, Skopje , Macedonia

PostSubject: Правила на форумот !   Thu Jun 17, 2010 4:48 am

1. Забрането пцуење , вреѓање , карање !
2. Забрането спамување !
3. Забрането ставање на срамотни и порно содржини !
4. Забрането повторување на теми !
5. Официјален јазик е македонскиот а писмо кирилично!
6. Има правила според тоновите на боите еве како иде тоа:
Црвена боја - Нешто важно
Сина боја - Препорачливо
Бела боја - Обично Smile


Доколку не сте регистрирани , регистрирајте се за да го видите остатотокот на форумот !
Секое прекршено правило ќе биде санкционирано од страна на админите .
Уживајте во нашиот форум !
~Admin Team!
Back to top Go down
View user profile http://cyn-team.quickbb.net
 
Правила на форумот !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: ПРАВИЛА : ОБАВЕЗНО ПРОЧИТАЈТЕ-
Jump to: