Статистика : 8 победени / 0 нерешени / 0 изгуби
 
HomeCYN ИнфоCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Прва победа : cYN' vs [ZELEZARA]

Go down 
AuthorMessage
lexn1
Admin
Admin
avatar

Posts : 17
Join date : 2010-06-16
Age : 21
Location : Kisela Voda, Skopje , Macedonia

PostSubject: Прва победа : cYN' vs [ZELEZARA]   Wed Jun 16, 2010 10:41 am

Првата победа ја постигнавме со победување на тимот [ZELEZARA]
Скорот на крај беше : cYN' 16 - 5 [ZELEZARA] , не доигравме до крај бидејки не KICKнаа .
Поради KICK немаме ни ScreenShot да ви покажеме .. :\
Back to top Go down
View user profile http://cyn-team.quickbb.net
iNTEL
Member
Member


Posts : 6
Join date : 2010-07-13
Age : 29

PostSubject: Re: Прва победа : cYN' vs [ZELEZARA]   Sun Dec 12, 2010 10:36 am

Ботови се они бе ! Smile
Дури и Ботови со WH Very Happy
Back to top Go down
View user profile
ZOKIt
Member
Member


Posts : 2
Join date : 2010-07-03

PostSubject: Re: Прва победа : cYN' vs [ZELEZARA]   Tue Dec 14, 2010 9:56 am

Со wh корнат тие бе + не пуштаат скрипта од нивниот сервер читаат тсај :S
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Прва победа : cYN' vs [ZELEZARA]   

Back to top Go down
 
Прва победа : cYN' vs [ZELEZARA]
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Clan Wars : Победени-
Jump to: