Статистика : 8 победени / 0 нерешени / 0 изгуби
 
HomeCYN ИнфоCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Бараме спонзор !

Go down 
AuthorMessage
lexn1
Admin
Admin
avatar

Posts : 17
Join date : 2010-06-16
Age : 21
Location : Kisela Voda, Skopje , Macedonia

PostSubject: Бараме спонзор !   Sat Jul 17, 2010 12:56 pm

Здраво .
-За да бидете наш спонзор треба да ни овозможите само 1 (еден) Clan War server ( Кои би ве коштало 500 денари )

-За возврат вие добивате реклама на фирмата ( во која работите ) на нашиот форум со ставање баннер и рекламирање на вашиот форум/фирма. И на нашиот сервер ( кој што вие го плакате ).
Back to top Go down
View user profile http://cyn-team.quickbb.net
killox
Admin
Admin
avatar

Posts : 53
Join date : 2010-06-17
Age : 22
Location : Macedonia,Skopje,Kisela Voda

PostSubject: Re: Бараме спонзор !   Thu Dec 09, 2010 3:47 am

Не бараме многу! Smile
Back to top Go down
View user profile http://www.cyn-team.tk
 
Бараме спонзор !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Спонзорство-
Jump to: